| NotToday a întrebat:

In ultima vreme, in timp ce dorm visez foarte des... Visele nu sunt "urate", dar ma trezesc de multe ori transpirat, mai ales in zona picioarelor... E un motiv de ingijorare sau e ceva firesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Unicubeii a răspuns:

E ceva firesc, si mie mi se intampla si e ceva normal se intampla aproape oricui.Nu-ti face griji. happy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E ceva firesc, evită să te uiți la filme înainte să te culci!

| facepalmlol a răspuns:

N-am prea auzit de asa ceva, dar nu mi se pare anormal. Poate iti este cald in timpul somnului si de aia transpiri la picioare.Eu de exemplu, nu stiu cum se face, ma trezesc infofolita pana in gat cu patura si transpirata in jurul gatului.

| julius a răspuns:

Visele sunt categorisite in mai multe tipuri, sunt posibile miscari in timpul viselor, citeste mai multe aici : www.dictionar-devise.ro/Somnul_cu_vise.html‎ :)

| beauty00 a răspuns:

Eu la fel!
Te trezesti transpirat deoarece te epuizezi ziua!
E ceva firesc! ai putea incerca totusi sa nu maninci mult seara, asta la fel ajuta!

| Petru199 a răspuns:

Uita de mincare dupa ora 18:00 si te asigur ca n-o sa mai visezi asa des, mie tot mi se intimplasa visez cind iau masa dupa ora 18:00