| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema.De cateva luni aproximatix 1-2 luni mi-au aparut pe picioare niste vergeturi rosiatice spre mov.Ce tratamente stiti ca sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi un doctor.Este mult mai sigur.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu scapi de ele, sunt semnul îngrășării rapide!
Aplică pe ele cremă pe bază de vitamina A/alantoină.
Pa, pa.

| Ayako a răspuns:

Cred ca au aparut pentru ca in ultima vreme am crescut mult in inaltime.

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Singura solutie de a scapa de vergeturi este chirurgia.

Sa le mai ameliorezi, se gasesc diferite creme prin plafaruri.

Sanatate!