| Maddyx a întrebat:

Am disperata nevoie de ajutor. Trebuie neaparat sa slabesc. Deja am inceput sa fac sport, sa ridic greutati, sa alerg.Problema mea este alimentatia. Ce ar trebui sa manance o adolescenta de 15 ani pentru a-si mentine greutatea dorita si a avea energie la scoala?
p.s: nu mananc fastfood, rar chipsuri, dar in schimb muuuulte dulciuri (in special ciocolata).
si fara copy-paste de pe internet va rog. happy

Răspuns Câştigător
| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Hmmm....si eu am aceeasi problema ca si a ta. Dar uite cum am slabit eu 2 kilograme intr-o saptamana...pai am sarit peste cina, am baut multa apa si am renuntat la dulciuri, sucuri, paine si am mancat mai fara sare. Daca la asta mai adaugi si putin sport o sa-ti iasa ceva. Acum depinde si de organismul fiecaruia dar sper ca te-am ajutat. P.S:recunosc nu mi-a fost usor sa renunt la dulciuri dar daca chiar iti doresti sa slabesti vei reusi. Mult succes! :*