| Cristiyang a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este delicata si eu sunt putin cam rusinos.De ce in fiecare seara de cand ma stiu mi se scoala penisu dar frate in fiecare seara?! Vreau sa stiu daca e bine sau rau.Mentionez ca am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

Esti horny. Dar e ok, chill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit. Eu am 11 ani si patesc asta o data la 4 ore.

| AndreiRo79 a răspuns (pentru anonim_4396):

Muschiulet,de ce nu mai intri pe gta.jucatori.net?

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Alearga hormonii in tine

mai asteapta 1 an si se vor calma happy

| Cristiyang explică (pentru Si_Atat_Sel_1996):

Frate sincer inteleg chesti nu am 13 am 14 ani din greseala am apasat pe 3 am facut 14 pe 13 aprilie e in fine.Dar frate de la 4 ani in fiecare seara laughing ce e asta

| skypy007 a răspuns:

Puneti-va si dormiti seara nu mai dati la laba

| lunetistulnr1 a răspuns:

Varsta,te maturizezi.Mi se pare normal sa ai erectii la 13 ani :]