| Ghost13 a întrebat:

Buna TPU
Luni seara m-a durut capul,in crestet (o durere suportabila care mi-a trecut dupa o pastila).
A doua zi dupa ce am facut efort fizic am simtit un mic deranj in crestet,din nou (nu durere, dar ceva inconfortabil).
In urmatoarele zile m-a mai deranjat putin dar mi-a trecut de la sine
Azi iar m-a deranjat si am observat ca acea stare de disconfort apare cand sunt obosit.
Stiti cumva vreo cauza?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Cred ca este din cauza oboselii. Si eu am avut problema asta si aveam analizele facute si erau perfecte si a spus medicul ca este din cauza oboselii. O saptamana nu am mai facut efort doar asa cat mai putin nimic sa trag tare sau sa transpir si dupa aceea nu am mai avut probleme. Incearca sa dormi cat mai mult.