| anonim_4396 a întrebat:

pe toti ne mai dor picioarele cateodata de la oboseala sau prea mult efort. m au durut intr o seara picioarele usor de la oboseala. am adormit si la 3 dimineata a trebuit sa duc pe cineva la aeroport. cand m am trezit am simtit ca mor de durere am crezut ca am oasele crapate, niciodata nu m au durut in halul acesta. am luat un calmany si mi a trecut in 2 ore si nu m au mai durut deloc. am 20 de ani. A mai patit cineva asa ceva? Poate sa fie ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pot fi carcei de la oboseala/frig.Incearca cu anticarcel sau alte medicamente pentru asa ceva.

| Bishopp a răspuns (pentru WaterDrop):

Simteam ca ma dor oasele rau de tot. o durere foarte puternica. la articulatii genunghi degete glezna. nu semana a carcel durerea.

| WaterDrop a răspuns (pentru Bishopp):

Reumatism probabil, afectat de schimbarile vremii + oboseala acumulata + tasare a articulatiilor. Fa niste analize sange pentru ASLO, sa vezi daca este peste 200.