| sabinaelena a întrebat:

M-am operat acum 2 luni de apendicita. Vreau sa stiu dupa cat timp am voie sa mananc seminte? Dau Funda + Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ghici ce mananc eu acum? Nu stiu, ar trebui sa ai grija sa o lasi mai moale cu consumul de seminte.Sac!

| R11 a răspuns:

Da dc sa mananci seminte? nu poti manca altceva decat asta? nu stiu sa raspund la intrebarea ta dar mai bine lasa semintelethinking

| ElShaarawy a răspuns (pentru R11):

Da ce au semintele? E-uri? Daca ii plac las-o in pace! x-(

| R11 a răspuns (pentru ElShaarawy):

winking talk to the hand vroiam sa spun ca nu sunt deloc necesare in alimentatie ca sa isi puna intrebarea asta pe TPU...adikca o preocupa ff tare daca poate manca san u nu seminte.laughing rolling eyes sincer...rolling on the floor

| ElShaarawy a răspuns (pentru R11):

Las-o in pace sa posteze ce vrea ea.Ce esti mama ei?

| Dennis1234567 a răspuns:

Buna si eu m-am operat de amendicita si dupa o luna mancam seminte