| Elena_2337 a întrebat:

Ma doare burta cam din luna in luna nu am avut ciclul niciodata si in fiecare luna ma doare cam cate 3 zile ma doare burta jos, spatele, si am scurgeri vaginale.
Este posibil sa imi vina ciclul?
Daca da cam in cate saptamani?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Nici o fată nu știe data exactă când îi va veni ciclul menstrual,este o surpriză. Având în vedere că ai dureri de burtă joc,te doare spatele și ai scurgeri vaginale este posibil să îți vină curând sau poate dura și un an, doi sau trei.
Nu se știe data exactă, este un moment neașteptat și suprinzător pentru orice fată.

Numai bine.

2 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Da,este posibil sa-ti vina, asa m-am simtit si eu, nu se stie niciodata cand o sa vina ...nah.depinde de fiecare fata big grin

| Amelia94 a răspuns:

Din ce ai spus tu reiese ca trebuie sa iti vina cam in 2 saptamani maxim, dar acum depinde si de cand te doare. Sper ca te-am ajutat. Take care.