| Elena_2337 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Elena si am 14 ani fara o luna de vreo 4 zile ma doare spatele si burta jos am scurgere vaginala de 2 ani par pubial si axilar tot de 2 ani este posibil sa imi vina menstruatie? Daca da cam in cate zile, saptamani, luni...big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| flory9787 a răspuns:

Da este posibil sa iti vina menstruatia deoarece happy aceste simtome sunt normale si aceasta menstruatie apare cam 4-5 zile, 3 saptamani, 2 luni cam asta este.happy love struck

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult ca sigur ca, corpu tau se pregateste in intampinarea menstruatiei

| Blackwoman27 a răspuns:

Asa am patit si eu si dupa 5 zile mi-a venit, pe mine ma durea foarte tare spatele si aveam scurgeri.

| Emma2804 a răspuns:

Iti poate veni menstruatia in orice moment, trebuie sa fi pregatita... Discuta si cu mama tahappy!

| Liily a răspuns:

Menstruatia iti poate veni oricand.pana la 16 ani e ceva normal.Eu zic sa discuti cu mama, sora etc.

| AnyAnutza a răspuns:

Iti vine menstruatia

| Elena_2337 explică:

Va multu, esc pentru raspunsuri...:X