| Elena_2337 a întrebat:

Buna TPU
Dc ma doare burta jos de vreo 3luni cate 5 zile in fiecare luna deci ma doare burta jos si spatele am scurgeri vaginale de 2 ani si par pubian si axilar tot la fel. Oare imi vine menstruatia
Daca da imi vine pana la jumatatea lunii septembrie ca sa fiu pregatita
Multumesc anticipat!
Cine ma ajuta primeste funda iar restul voturi

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Nu primesti raspunsuri diferite fata de raspunsurile primite la celelalte 2 intrebari care-s la fel ca aceasta. Ai rabdare si daca tu consideri ca-i o problema medicala pentru care merita sa-ti faci griji, fa un control.

2 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Doamne eu nu va inteleg de ce nu va duceti la cineva specializat. vou chiar va face placeri sa postatit aici niste chestii intime. Oare nu aveti minte Fetelor?

| Lexycesium a răspuns:

De unde dracu`vrei sa stim noi? Am impresia ca ai chef de mistouri expirate asa ca dispari! Vai de capu`...mi-ar fi mila, da`nu preawinking