| Elena_2337 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa va intreb.
Care sunt simptomele primului ciclu?
Pe mine ma doare burta jos, spatele, si am scurgeri vaginale ( scurgerile vaginale le am de 2 ani si par pubian la fel)
Pe mine ma doare burta de 3 luni cate 3-4 zile si apoi imi trece happy
Daca ai durerile astea cam in cate saptamani iti vine ca sa fiu pregatita happy
Multumesc anticipat!
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnnyJonathann a răspuns:

Mai bine poarta tampoane cu tine ca sa nu tr ia prin surprindere! Succese