| phantomitza a întrebat:

Ma doare in partea dreapta sus la plamani cam pe unde e artera, sunt putin racita s-ar putea sa am aprindere de plamani? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Nu ai aprindere la plamani, si plamanii nu dor, sunt alte simptome care arata daca ai pneumonie.
Durerea ta este din cauza racelii, trateaza-te de raceala si ia un calmant, o sa te simti mai bine.

1 răspuns:
| Gogu06 a răspuns:

Du-te la doctor