| andreea18530 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia (este neregulata,dar niciodata nu a durat atat de mult pana sa imi vina).Am simptome de ameteala, oboseala, merg des la toaleta si am o secretie alba abundenta (am 14 ani si nu am avut niciun act sexual).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nicusor222 a răspuns:

Pana la 38 de zile e normala. Nu stiu cate zile ai...