| Lari16 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de vansi si mi-au făcut bășici la ambele picioare in capăt spre călcâi. Ce as punea face sa nu îmi mai facă? Sa pun ceva? Ce? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Intreaba un farmacist sau consulta un dermatolog!

Răspuns utilizator avertizat
| Alicezzz a răspuns:

Incearca plasturii de la Compeed, sunt scumpi dar isi merita toti bani!

| Username272 a răspuns:

Stai liniștit încearcă să îndoi partea din spate în toate direcțiile până cartonul ăla începe să fie mai moale și să se acomodeze cu piciorul tău până la urmă Nu o să te mai jeneze și poți înmuia cartonul ăla cu puțin spirt pe dinăuntru și îndoaie în toate direcțiile poți să îți cumperi și de la farmacie un plasture special pentru bășici sunt aproximativ 5 RON multă sănătate

| johnbucuresti a răspuns:

Sa mergi la farmacie