| ClassyAndSassy a întrebat:

Mi se întâmpla sa merg si brusc sa ma doară apendicul foarte tare, sa ma înțepe pentru câteva minute si sa nu mai pot merge. Am fost la doctor si a zis ca am gaze care imping apendicul. Aveți idee ce pot face? Nu am înțeles foarte bine. Am căutat pe net si am cam jumătate din simptomele pentru apendicita. Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonim333 a răspuns:

Mai incearca si la alt doctor. Poate este ceva mai serios, sau cine stie, trecator.

| FazzaNica a răspuns:

Este necesar sa mergi la un doctor, daca sunt simptomele inseamna ca trebuie sa mergi la un doctor, Succesewinking

| eu1234512345 a răspuns:

Simtomele ar fi: dureri, greata, ti-e mai foame sau nu ti-e foama deloc, ameteli etc. Te sfatiesc sa te duci la alt doctor.