| Laurretta a întrebat:

De ce majoritatea persoanelor ar face orice doar ca sa apara in tv chiar si pentru cateva minute? Care sunt motivele care ii imping spre lumea spectacolelor? Ce parere aveti despre acest lucru?

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Showbiz, lumea reflectoarelor, fiecare vrea sa aiba acele 5 minute de faime, sa fim in centrul atentiei, toti ochii sa fie indreptati inspre noi. Insa dupa cum ai spus si tu sunt cei care sunt disperati pentru publiciate si fiindca la noi este posibil sa devii vedeta prin scandal de aceea sunt atatia oameni care se balacaresc pe la televizor ca sa isi obtina mult doritul statut de vedeta.

| clorhidrat a răspuns:

Pentru celebritate. Daca apari la TV esti cineva, daca esti chemat la mai multe deja faci bani pentru ca publicul te vrea. In plus, sunt oameni carora le place sa fie in centrul atentiei.

| Laurretta explică (pentru clorhidrat):

Lipsa de prieteni i-ar putea determina acea strada?