| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine dar de cateva zile nu ma simt bine. Ma doare capul, nu prea am pofta asa mare de mâncare, adică manca dar dupa mi asa greata. La baie merg foarte mult, am inceput sa iau imodium dar nu simt nimic. Ma doare stomacul, burta. Nu stiu ce am. I-au tratament cu anticoncepționale dar acum sunt in pauza de 7 zile. Contact sexual nu am mai avut de 3 luni. Nu inteleg de la ce. Poate fii de la căldură?
Multumesc si o zi frumoasă va doresc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Caldura, stresul, oboseala...de la anticonceptioanele nu are cum sa fie, am luat 5 ani si fara efecte adverse! poate te ajuta niste vitamine de la farmacie?

| anonim_4396 explică (pentru LadyDee89):

Stresata ciar nu ma simt. Dar obosită da. Săptămâna viitoare ma duc in concediu. Am fost la farmacie si mi-a dat ceva medicamente de stomac si furazolidon. Am luat aseară unul dar iarăsi am mers la baie. Mi-a zis sa iau 4 la ceva interval de ore. Dar nu stiu cate zile. Sper sa mi treacă. La muncă este foarte cald si probabil ca de acolo. Apa beau dar nu exagerat sa zic ca doar apa am baut.

| LadyDee89 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la oboseala si caldura mare se prduc multe! pentru toate astea e bun magneziul! cu stomacul, poti regla si din alimentatie! multe banane verzi spre galbene, orez, ceai de menta, paine prajita...

| anonim_4396 explică (pentru LadyDee89):

Poate am facut intoxicatie alimentara.

| LadyDee89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia nu se manifesta asa! poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit...incearca totusi tot prin alimentatie sa iti reglezi tranzitul