| SanitySanity a întrebat:

Buna TPU, nu stiu daca v-ati comfruntat vreodata cu bacteria e.coli. In caz ca ati avut-o ce alimente mancati? Deoarece febra si greata aduse de bacteria asta pe langa celelalte simptome nu ma lasa sa consum orice pentru ca am vazut ca vomez. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Medicul ce spune? cred ca este mai intelept sfatul medicului decat sfatul userilor TPU.
In orice caz daca a trecut o perioada de timp si numai poti merge la medicul spcialist pentru a plati inca o data consult, poti suna medicul de familie pentru a intreba referitor la alimente!