| Magnific a întrebat:

Deci buna TPU, voi credeti ca exista Bacteria asta ( E.Coli ) din castraveti sau eu stiu de unde? sau e alta vrajeala? ca deja ma dispera stiriile cu subiecte de genul asta,

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Eu cred ca este doar un razboi economic intre companii. pentru a da faliment, se acuza una pe alta ca castravetii sunt nu stiu cum si au e.coli. e o prostie

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Desigur ca exista.la cate E-uri sunt acum introduse pe piata, nimic nu mai este natural.

| MoonLight a răspuns:

Da, normal ca exista. Dar daca tu nu ai patit nimic asta nu inseamna ca e inventie. Poate se exagereaza putin in mass-media cu asta, dar avem dreptul de a fi informati si trebuie sa fim informati. Daca nu ni se spunea nimic si tu, chiar tu, erai infectat cu aceasta bacterie nu erai revoltat ca nu stiai de ea? Prin aceste stiri este informat tot prostu de virusul asta.

| sweetloves a răspuns:

Sincer nu cred ca exista. Bine, asta este parerea mea. Sau chiar daca exista nu cred ca e asa de grav.