| byby8899 a întrebat:

Ce sa fac daca mi se usuca gatul si beau apa intruna si mai rau mi se usuca nu stiu ce sa fac nici nu pot sa dorm noaptea ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Nu manca nimic dulce sau sarat iar mai bine du-te la medicul de familie sa te consulte...

| Raileanu_Razvan_1991 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.

| TRaian90 a răspuns:

Lasa apa incerca sa bei ceai de menta dar sa nu fie prea cald dar nici prea rece si pune si niste lamaie si amesteca si daca nici asa nu merge atunci du-te la medic sa vezi despre ce e vorba.