| GunterAndrei a întrebat:

Bună TPU, nu sunt fumător de țigări și de nimic altceva, foarte rar ( 5 ori pe an,deci rar ) se întâmplă să fumez narghila, am mai fumat înainte și nu aveam nimic, ieri am fumat narghila într-un pub și nu știu de ce ieri toată ziua eram ușor amețiț aveam o oboseală de cap, astăzi la fel dar nu ca ieri. De ce? Ați pățit? Îmi va trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lorena0189 a răspuns:

Poate ai inhalat prea mult dintr-o data, mai ales ca nu fumezi foarte des, dar iti tece de la sine starile de genu

| Oltranucristina2006 a răspuns:

E din cauza ca tu nu fumezi mult si ca plamâni nu sunt obisnuiti cu fumul de tigara