| Andiiiiiii a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fumat am fumat odata si am inceput si eu dar nu stiu cum se face si cu ce tigari sa incep si cat trebuie sa fumez sa ma obisnuiesc si sa nu mai fiu ametit si sa ma doara in gat?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De etnobotanice nu vrei sa te apuci? sau de bautura.astea sunt adevaratele ''virtuti'', nu invatatura, cinstea, si onestitatea rolling on the floor

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, fumez de peste 30 de ani si crede-ma ca a fost cea mai proasta decizie a mea de a ma lasa prada acestui viciu.

| ClaraB a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta, mai ales ca nici nu-ti place?
Nu esti deloc mai 'cool' si nu e nicio mirare ca fumezi.Lucru mare e sa NU ai acest viciu.

| hitman112 a răspuns:

Nu face greseala asta! eu fumez de 5 ani si incerc zilnic sa ma las de fumat. Gandeste-te la sanatatea ta si mai ales la bani cheltuiti. ai facut un calcul cam cati bani cheltuiesti intr-o luna pe tigari? iti spun eu cel putin 500 ron pe luna. Mai gandeste-te la asta.