| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Am si eu o problema.In ultima vreme daca ridic ceva destul de usor sau daca ma aplec putin ma doare spatele si nu inteleg de ce.Si mi se intrampla sa ma misc, sa zicem ca ma duc in alta camera si imi bate inima de parca am alergat 2 km.Problema cu bataile inimii o am de cativa ani.Dar acum 3 ani era si mai rau cand nu faceam nimic si-mi batea inima.Si in ultimile luni am inceput sa tremur fara motiv.Si am uitat sa mentionez ca am si ameteli.Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Analize medicale de facut sa se vada cauza

| Lora2001 a răspuns:

S.ar putea sa ai o cadere de calciu sau nu ai suficiente vitamine. Ori poate fi vorba de anemie. Cel mai bine consulta un medic!