| Abonym a întrebat:

Pe la mana, se vad venele una peste alta, și se vede o porțiune mica și pe palmă(la începutul palmei, 2cm cred), acum doar o porțiune mica de 2cm.
Ar trebui sa ma îngrijirez?
Ofer FUNDĂ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar trebui sa-ti faci testamentul.
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.

| Abonym explică:

Mai am sa spun ca îmi pus foarte mult 'degetele' pe zi, ori le trag, ori de la în jos pana pușcă, am un obicei mai prost.