| Vanessika a întrebat:

Hei! Ce pot să fac ca să îmi apără palma aceea de la Google Meet (butonul pe care apeși si apare ca ridici mâna)? Nu imi apare pe tabletă, deși am actualizat aplicația, am reinstalat-o si am dat multe feed back-uri la Google. Vă rog mult de tot, profesorii nu mă cred si ma depuncteaza... Ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| HelloImJosephine a răspuns:

Mânuţa aia ar trebui sa apara automat, mie mi-a aparut. Incearca sa dai reboot la tableta sau actualizeaza software-ul.
Iar daca nu te cred, le poti trimite screenshot si se vede ca nu iti apare

3 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Cel mai bine trimite un email unui profesor care crezi ca te ar depuncta ca nu ridici mana. Spui ca nu ai optiunea cu simbolul mâinii pe ecran in google meet. Sa-ti explice el

| morfeo a răspuns:

Fiecare profesor alege daca vreau sa puna mana aia sau nu! De aceea nu o vezi la toate cursurile. Tu degeaba reinstalezi aplicatia ca e in regula

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Pai apasa pe aplicatia meet, apoi apasa pe app info si o sa-ti apara cv cu clear data, apesi acolo si reintri in aplicatie. Iar daca profesorii nu te cred fa sharescreen si vor vedea singuri