| Abonym a întrebat:

am ceva rosu pe mana, aproape de palma, pe langa vene, de la ce ar putea fi?
Nu am facut nimic acolo, nu e foarte rosu, dar se observa, ofer fundă.
Seriozitate va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate te-a muscat vreo insecta

| Abonym explică (pentru PrintesaGumitaa):

E asa de vreo 2 3 zile

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Abonym):

Poate tine si mai mult, depinde.

| xutza a răspuns:

E de la varsta. Indica faptul ca esti foarte mic si pui intrebari fara sens...