| Mmaannuu111 a întrebat:

Prietena mea a avut prima zi de menstruație pe 6 iunie si ultima pe 10. Dacă noi am făcut sex pe la jumătatea lunii cam pe 15-16 e in perioada când e fertilă? Eu nu mai înțeleg absolut nimic. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Nu'i stress, nu ramane gravida.

| Mmaannuu111 explică (pentru MaryMaria333):

Da in ce perioada poate rămâne?

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Mmaannuu111):

Din cate stiu, in perioada mai fertila is sanse mai mari. Stiu ca ii mai fain neprotejat, dar aveti de grija ))

| mariusdaniel112 a răspuns:

Perioada fertila se schimba, nu poti stii exact cand se afla in perioada fertila dar exita app pentru smartphone. Ii spui sa o descarce si cu o mica marja de eroare poate afla daca era in perioada fertila.