| DubstepQueen a întrebat:

Recent mi-a copt ureche..cum ma pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justmisterious a răspuns:

Pai zi asa draga:p. In intrebare n-ai specificat cum anume ti-a copt ( sau unde anume). In cazul asta poti folosi linistita alifie de galbenele, este dezinfectanta si cicatrizanta. Aplicand de cateva ori pe zi nu o sa mai ai nimic in cateva zile:p

3 răspunsuri:
| justmisterious a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la medicul de familie sau la urgente daca ai dureri sau altceva. Nu e de joaca cu urechea, poti ramane surd/a.

| DubstepQueen explică (pentru justmisterious):

Mi-a copt urecea..in sensul ca am purtat niste cercei de la care mi-a copt gaura...chiar pot ramane surda?tongue

| DubstepQueen explică (pentru justmisterious):

Multumeschappy

| justmisterious a răspuns (pentru DubstepQueen):

Pai zi asa draga:p. In intrebare n-ai specificat cum anume ti-a copt ( sau unde anume). In cazul asta poti folosi linistita alifie de galbenele, este dezinfectanta si cicatrizanta. Aplicand de cateva ori pe zi nu o sa mai ai nimic in cateva zile:p