| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna TPU revin si eu din nou ca o mica problema.
De cateva zile in fiecare dimineata cand imi suflu nasu imi curge sange.Si chiar nu stiu din ce cauza ar putea fi.
Mentionez ca in ultima perioada am avut niste probleme cam mari si am acumulat foarte mult stres, frica si agitatie.
Poate fi si din cauza asta?
Dau fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lexon a răspuns:

Pot fi multe, de la o mica raceala pana la chestii mai grave. De-aia e bine sa mergi la medic. Nu trebuie sa te sperii, nu cred ca e om care sa nu fi patit chestia asta macar odata in viata. Dar este mai bine sa te vada un medic.

1 răspuns:
| BonneLess a răspuns:

Problema ar putea fi ca ai pielea foarte subtire si atunci cand suflii se poate slabi un vas de sange si de aceea iti curge.