| SweetGirl1303 a întrebat:

Simt o amorțeala in spate, in partea stânga în dreptul inimii, e posibil să fie din cauza ca am tras curent? Sau sunt alte minunății la mijloc? S-a mai confruntat cineva cu așa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O nevralgie intercostala

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate fi si de la curent. Dar, mai degrabă, te-ai dezbrăcat de un pulover, când erai transpirată. Și te-a prins o mică răceală la coaste. În două, trei zile, îți va trece, poate chiar mai repede. Nu te vindeci intr-o singură zi.

| Nume6 a răspuns:

Nu pare a fii grav. Poate ai dormit fără să îţi dai seama sau ai stat ziua într-o poziţie proastă. Poate să fie si de la colon acolo, constipaţia e nasoală și îţi dă amorţeli peste tot.