| Bya132 a întrebat:

Spre exemplu pe mine ma cam "junghie" piciorul.Adica simt o amortire puterinica, dupa care simt un fel de durere in ambele parti ale talpii.
Este ceva care trebuie trat pentru a nu ajunge mai rau sau este doar o durere simpla, care este normal (sau se poate intampla) unui copil (om)?
Ma scuzati de intrebarea stupida, dar nu le am cu "arta" medicinii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O problemă de circulație periferică sau neurologică ori o carență de minerale.
Mergi la medicul de familie pentru mai multe investigații!
Pa, pa.

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Poate ai probleme cu circulatia.