| Millis a întrebat:

Buna TPU sunt cam obsedata de cafea beau cam in fiecare zi dar cu mult lapte mai cam jumatate de cana de lapte restul cafea, dar nu ma pot opri ii tot beau cafeaua tatalui meu laughing, ce sa fac sa ma opresc? cu ceai nu merge...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just4Joker a răspuns:

La 14 ani bei cafea?
Nu vad un viitor frumos pentru tine, domnisoara...
Gandeste-te numai, ce vor zice copiii tai? (Ma indoiesc ca o sa ai dupa atata cafea)

| Niiiicu a răspuns:

Pai ce varsta ai? ca ma indoiesc ca esti batranalaughing sau lucrzi numai schimbul 3...ca nu prea e bine

| Millis explică (pentru Niiiicu):

Am 14 ani...

| Niiiicu a răspuns (pentru Millis):

Multi inainte, dar esti cam mica pentru atata cafea...big grin

| kitty00 a răspuns:

Cati ani aibatting eyelashes?