| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt curios cum sunt durerile de colon ma refer sunt tari si durerea se simte mereu in orice pozitie? Dar la cancerul de colon durerea este una continua? Eu uneori cand ma aplec simt exact putin in stanga abdomenului aproape de solduri o mica durere la aplecare. Am mai avut si inainte dar mai jos sub abdomen e posibil sa fie cv o intindere musculara? Pt ca nu ma doare cand stau intr-o anumita pozitie si nu este o durere persistenta in intensitate ma refer.Am 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bogdan1298 a răspuns:

Cand faci efort dupa o pauza lunga de odihna mischii sunt mai sensibili pentru ca nu sunt antrenati. Poate fi si asta dar mai bine sa te vada un medic.