| Paula65Ioana a întrebat:

Buna TPU, sunt noua aici si as vrea sa va intreb, eu am auzit ca te poți droga daca mesteci guma mentolată si bei apa minerală, mi-a spus o prietenă si nu înțeleg ce legătură ar avea, nu vreau sa încerc doar întreb.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca pui aceasta intrebare, inseamnă că totusi crezi asemenea inepție.
Dar te-ai gandit ce droguri ar putea exista in aceste două produse?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori aveti, dar trebuie sa fiti extrem de micute de varsta, daca tu crezi ca apa minerala sau guma de mestecat sunt droguri laughing

| mihai69 a răspuns:

Face mișto de tine.

| VoidEternal a răspuns:

Daca ar fi adevărat, una din cele două ar fi ilegal de cumpărat.

| ReddY25 a răspuns:

Pff,aberații

| Ilovedinero a răspuns:

A te droga inseamna sa consumi droguri, acum daca legale sau ilegale voi stiti.Apa mentolata si guma minerala nu provoaca simptome, eventual daca bei multa apa te doare gatul si daca mesteci multa guma ai efect laxativ

| andrei1s a răspuns:

Bun venit! Informația pe care ai primit-o nu este corectă. Mestecarea gumei mentolate și consumul de apă minerală nu cauzează stări de euforie sau alterări ale stării de spirit similare cu consumul de droguri.