| Larisaaaaaaaaaaaaaaaaaa20129 a întrebat:

Hey tpuuu, am auzit de un anumit "regim" in care bei doar apa cu lamaie si mesteci guma, timp de 1 saptamanahappy stiu ca nu e deloc sanatos, nu vreau sa incerchappy sunt doar curioasa....chestia asta chiar ajuta la ceva? Slabesti sau? Nu inteleg totusi ce treaba ar avea guma, adica atata timp cat nu mananci cum ti-ar putea taia foamea o guma?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da, Christian Bale a facut ceva de genul. Dar la banii pe care ii are el, avea o echipa de medici care dormeau cu el in camera. Nu cred ca tu ai luxul asta. Asa ceva se face sub supraveghere medicala altfel risti sa ajungi la spital si sa petreci inca 1 saptamana acolo.

El a facut-o sa slabeasca pentru un rol in mod rapid. Mai exact pentru filmul "The Machinist".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slăbești și bonus, îți distrugi stomacul...acid citric + mestecare gumă, care duce la și mai mult suc gastric care nu are pe ce bol alimentar acționa.
Te sfătuiesc să nu încerci.

| Larisaaaaaaaaaaaaaaaaaa20129 explică (pentru anonim_4396):

Am spus ca nu vreau sa incerchappy eram doar curioasa. Anyway mersii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să bei doar apă simplă o săptămână ajută la slăbit.
Se duce un kg pe zi.
Dar lămâia poate face arsuri, depinde câtă pui.
Mestecatul gumei provoacă un dezastru, se varsă continuu acid in stomac, mintea procesează că mănânci.