| tzus a întrebat:

Buna tpu....trebuie sa iau lomexin 600mg si crema lomexin; dar nu inteleg un lucru, pe anumite site-uri scrie ca nu ma pot spala in vagin cam 5-7 zile.cu toate ca asta este ultimul ovul.ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| peticel20 a răspuns:

N-ai mentionat si tu asta doctorului cand ti-a dat lomexin /? iti termini tratamentul initial si continui cu ce ti-a dat.astept funda happy

| tzus explică (pentru peticel20):

Nu...mi-a dat tratament cu 4 tantum rosa, canesten ovule si lomexin 600 mg si crema. sadchiar nu stiu ce sa fac.

| tzus explică (pentru peticel20):

Nu.mi-a dat tratament cu 4 tantum rosa, canesten ovule si lomexin 600 mg si crema.chiar nu stiu ce sa fac

| peticel20 a răspuns (pentru tzus):

Pai...daca ti-a dat tratamentul cu ovule inainte, dupa cum am zis... termina-l si dup-aia apuca-te de celelalte. daca nu ti-a dat indicatii in ceea ce le priveste, uita-te pe prospect si fii atenta la orice modificare iti apare pe timpul tratamentului.bafta!