| MadamSpanacus a întrebat:

tusesc de 2 saptamani, azi a inceput sa ma doara burta..si am febra..am si vomat de 2 ori..ma duc la spital acum (am luat pastile de tuse de la medicul de familie) oare e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În urma controlului medical se poate cunoaște starea de sănătate.
Pa, pa.

| Atotstiutorul a răspuns:

Esti gravida

| MadamSpanacus explică:

Am 13 ani -_-" sunt suspecta de hepatita sau enterocolita acuta