| ALEX131 a întrebat:

uneori simt un fel de furnicaturi la mustata si la barba asta inseamna ca imi creste?
Am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TerenteFTW a răspuns:

Da, nu doar la mustata si barba ar trebui sa simti furnicaturi, if you know what i mean tongue

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca simti furnicaturi si la mustata sau baraba inseamna ca nu stii sa te speli. da cu niste sapum sa vezi cum trece dar ai grija sa nu confunci o sticla de perhidrol cu sapunul ca risti sa iti pice pielea.

| Bogdan2304 a răspuns:

Creste dupa 18 ani. Poate ai puf