| xMaGe a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am o problema la testiculul stang.A inceput de ieri sa ma doara foarte tare. Aproape ca nu pot sa il ating. Nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu m-am lovit. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| notziv8 a răspuns:

Si eu am parit asta la varsta de 13 ani toti baietii trec prun asta la unii durerea e mai accentuala la altii nu! Te doare din cauza Spermei incepe sa iti vina! daca te doare mai mult de 3 zile consecutiv du-te la un doctor e specific barbatescwinking Funda?

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pare a fi ceva destul de grav, pentru binbele tau te sfatuiesc sa nu iti pierzi vremea aici, fa-ti putin curaj si mergi la un doctor, deoarece s-ar putea sa fie ceva grav si sa lasi asa.
Cu probleme de genul asta nu putem sta si pierde timpul!

| MissPussy a răspuns:

Du-te la doctor. Este o clinica care te baga la niste aparate si niste raze iti vede toate problemele si bolile de care suferi cu ocazia aceasta vei afla si niste cestii la care nu te asteptai dar este bine ca le-ai aflat mai devreme.
Clinica se numeste ScienceMed.Mentionez ca aceasta radiografie ca sa ii spun asa costa in jur de 4 milioane dar merita.
Bafta!