| AndreiCristi699 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma, am 16 ani si m-am apucat de fumat de vreo cateva luni (5-6),fumez,dar nu exagerat. Problema e ca am dat de o stire care arata simptomele cancerului la gat si m-a speriat de moarte, mi se pare ca am avut unele psintome. In primul rand inghid greu, cand vorbesc cateodata scot ca un "suierat" iar acu cateva zile ma dureau urechile de parca as fi avut un cos in ureche. Va rog frumos ajutati-ma, sunt disperat..nici nu stiu daca sa le spun parintilor.
Tin sa mentionez ca atunci cand fumez,filtrul tigarii se face maro,iar la ceilalti prieteni nu, ceea ce ma sperie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Lasa-te de tigari ca nu sunt bune!

Răspuns utilizator avertizat