| Georgianatbgffm a întrebat:

va rog sa ma ajutați!
De 6 zile am amigdalita pultacee, dar am urmat un antibiotic si mi-a trecut. Cand pot iesi afara? Daca sunt vindecata in gât complet, fata puroi si amigdalele inflamate, pot iesi? Imi este frica sa nu ma ia iarăși... Dar inca sunt la 10 zile de antibiotic, mai am sa il iau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Adica...de 6 zile n-ai mai iesit din casa? Astepti sa vina vara, sau ceva?