| scnicu11 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca aveti pdf Atlas F. Netter ed 5 sau 6 in romana, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dontspeek a răspuns:

Editia 6 nu a aparut, iar pe net am gasit doar 3 si 4 in romana si 5 in engleza. Daca il gasesti in romana sa ma anunti...