| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Cum pot scapa de emotii? Adica atunci cand vb cu cineva cu care nu ma vad asa des sau cu ubethul meu am emotii.Mai ales cand sunt in preajma lor.Am emotii pentru ca imi este frica sa nu ma fac de ras cu ceva.Imi imaginez des ca ma pliimb cu o persoana si ma impiedic ori ca am pantaloni ruptilaughing. Ok acum serios ajutati-ma!

1 răspuns:
| uN23 a răspuns:

Nu cred ca e vorba de emotii ci de timiditate. Fii mai degajata. In primul rand cu iubitul tau nu ai avea de ce sa fii timida. Si in al 2-lea rand trebuie sa iti schimbi mentalitatea, crezi ca daca gresesti sau daca rade cineva o data de tine e un capat de lume? Oricine greseste in viata, asa ca nu te mai teme ca nu te faci de ras pentru ca asta i se poate intampla oricui. happy