| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

va rog sa nu faceti misto. Sunt in clasa a 9-a si marimea mainilor mele/palmelor/degetelor ma cam complexeaza. Exista vreo metoda prin care as putea sa "le maresc"?
Poate prin munca, un unchi de-al meu munceste in constructii si are palmele foarte mari. Si cand sunt la scola stau cu mainile in banca pentru ca chiar nu imi plac. Stiu, suna ciudat dar asta ii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Stai linistit ca nu au nimic mainile tale.Pana pe la 18 ani corpul mai are timp sa se dezvolte.