| fluturascolorat a întrebat:

vineri am fost la ginecolog ca sa imi prescrie niste anticonceptionale Logest si a spus sa le iau in prima zi de ciclu la o ora fixa.Astazi mi-a venit menstruatia insa vreau sa stiu si eu din partea felelor care au luat acest anticonceptional ce efecte adverse a avut.Nu as vrea sa mi se intample ceva rau dupa ce le iau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iCappy a răspuns:

Nu ti se intampla nimica (nu sunt fata) dar daca ti le-a prescris medicul inseamna ca is foarte bune.