| CocuUu a întrebat:

Voi ati auzit de Dr. Catalin Moraru din Arad care are siropul Healthy, adus din Anglia si care costa 250 lei? A luat cineva acest sirop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

A luat o prietena de-a mamei mele nu stiu pentru cine.ci a spus ca-l recomanda cu mare incredere.in fine.e ff bun

| CocuUu explică (pentru Tacii):

A luat de mult?

| Tacii a răspuns (pentru CocuUu):

Nu cred...dar a spus ca te face sa simiti ca te-ai saturat, si nu mai poti manca

| CocuUu explică (pentru Tacii):

Ti-am trimis un mesaj privat :*

| CocuUu explică:

Siropul este pentru slabit si slabesti 15 kg intr-o luna jumate.

| Gradineanu_Claudia_1981 a răspuns:

Cum se poate comanda acest sirop?

| crisuuuuuuu a răspuns (pentru Gradineanu_Claudia_1981):

Cum ti-ai cumparat siropul Healthy? ce stii despre el