| Adyspeed a întrebat:

Voi faceti sirop de soc? am auzit ca e mult mai bun decat siropul de brad

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună ADYSPEED,
Bunica mea face... şi este foarte bun pentru apărarea organismului, eliminarea substanţelor nefolositoare (prin rinichi), pentru organism, întărirea sistemului imunitar, reumatism, infecţii, alergii etc. Şi este şi foarte gustos, are un gust extraordinar. Dar acum lumea nu prea mai face, că se mai găseşte în farmacii.

Baftă!
O zi splendidă tuturor!

P.S: Nu cred că este mare diferenţă între siropul de brad şi siropul de soc, dar siropul de soc are un gust minunat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sunt bune amandoua chiar acum imi aduc aminte de gustul pe care il are yum.