| Luiza_Allesia_1994 a întrebat:

Vreau sa imi fac luna viitoare o operatie la nas... dar inca nu am vorbit cu doctoru trebuie sa vorbesc, puteti sa imi spuneti si mie daca imi pot face operatie de la 15 ani? de fapt nasul meu e ascutit si din ascutit as vrea sa mi-l faca rotund dar fara sa taie din os sau na nu stiu... credeti ca mi-l poate face rotund nu o sa ma deformez cu timpul?
Astept un raspuns sincer si fara batjocuri va rog sad Va dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti recomand sa te operezi de la o varsta asa de frageda!
Poti ajunge sa te deformezi.
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Vezi-ti de treaba, nu te lua dupa ce vezi la tv! Sunt foarte dureroase aceste interventii si recuperarea este in timp. Fa-te placuta prin felul tau de a fi, zambeste, bucura-te de viata, lasa nasul! Ai grija de tine!

| sparky34 a răspuns:

La o asa varsta nici sa nu te gandesti la operatii din astea.