| Annnnda1997 a întrebat:

Ehii :*
Am 15 ani, si imi doresc din tot sufletu sa imi fac operatie la nas... parintii mei sunt de acord, dar acum nu stiu ce o sa zica doctoru, de fapt nu stiu daca o sa fie doctoru de acord crying
Mi-am propus sa o fac vara asta, dar acum sa vad ce spune doctoru. Voi ce parere aveti?
Credeti ca e bine ca mi-o fac asa de, devreme? Is riscuri mari? straight face eu sunt dispusa sa risc ca nu am incotro... nu imi place deloc nasul meu.
Ps : Mai stiti voi ceva cunostinte sau persoane care si-au facut operatie la anii astia?
Dau funda la orice raspuns corect :o Va multumesc de intelegere :*

Răspuns Câştigător
| Soricelll a răspuns:

Buna!
Eu personal cred ca este prea devreme, tu inca te dezvolti. Am trecut de varsta asta, si stiu ca atunci aveam si eu probleme de genul, ba nu imi placeau sanii mei, ba corpul in totalitate, ba nasul, ba parul si tot asa. Mai ca voiam sa imi fac operatii peste tot. Asa e varsta, nu esti singura in situatia asta.
Sfatul meu este sa mai astepti totusi sa mai treaca timpul, pentru ca o sa vezi ca fizic o sa te mai schimbi, si poate ca vor fi niste schimbari pe placul tau. Apoi, daca nu vor fi, iti poti face.
Cat despre riscuri, acestea exista oricand. Mai ai putina rabdare (desi stiu ca iti este f greu, ti-am zis, te inteleg, am trecut si eu prin asta) si cand vei mai creste vei lua o decizie.
Te pup! happy

| Annnnda1997 explică (pentru Soricelll):

Multumesc foarte mult, raspunsul tau imi e de folos :* :*

| Soricelll a răspuns (pentru Annnnda1997):

Nu ai pentru ce si ma bucur ca te-am ajutat! kiss