| Fivuvjvv a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi.De 2 zile, inainte sa urinez ma dor rinichii iar durerea e suportabila, in timp ce urinez dispare. Azi cand m-am dus sa urinez tot asa o durere suportabila iar cand am terminat usturat putin. Oare ce am? Am 12 ani si mi-e foarte frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

De cate ori ai pus intrebarea? De ce nu mergi la medic inainte de a fi prea tarziu? Mergi AZI la medicul de familie.